Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicy Nowej SoliDom do sprzedaży o powierzchni 103,10 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 800 m2, w okolicy Nowej Soli (woj. lubuskie) za cenę 119 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.

Na sprzedaż jest w zasadzie pół domu położonego w spokojnej okolicy.
Rozkład pokoi:
PARTER:
– kuchnia
– salon/sypialnia
– łazienka
– przedpokój
PIĘTRO:
– salon/sypialnia
– łazienka
– sypialnia/garderoba

Do największych zalet domu zaliczyć należy: zainstalowaną klimatyzację, niepowtarzalny klimat oraz najlepszej jakości materiały wykończeniowe. Kuchnię projektanci zaaranżowali funkcjonalnymi meblami ze sprzętem AGD (wszystko nowe, na gwarancji (w cenie). Całą frontową ścianę 20-metrowego salonu zabudowano pojemną szafą, wykonaną również z najwyższej jakości materiałów niemieckiej i austriackiej firmy. Jest ona ozdobą domu, chlubą gospodarzy, pozostaje na wyposażeniu. Dom suchy, ciepły i gotowy do natychmiastowego zamieszkania. Wewnątrz nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Do domu przynależy strych i duża piwnica z wędzarnią o metrażu 42,5 m2. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-882)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl
Tel. +48 533 306 813

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00