Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od tyłu na dom w okolicy Leszna do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 90 m2 (3 pokoje, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 5 000 m2, w okolicy Leszna (na terenie woj. dolnośląskiego) za cenę 129 000 zł. Rozkład pokoi i pomieszczeń w domu:

PARTER:
– salon
– 3 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
STRYCH:
– do adaptacji.

W domu rozpoczął się remont, dotychczas wymieniono już dach, instalację elektryczną, wstawiono plastikowe okna, na ścianach położono tynk, zrobiono też sufity. Belki i stropy są w bardzo dobrej kondycji. Dom do sprzedaży wraz z połączonym z nim bezpośrednio pomieszczeniem gospodarczym. Takie rozwiązanie ma wiele plusów. Można w ten sposób powiększyć powierzchnię mieszkalną domu, można utworzyć dwa niezależne mieszkania albo prowadzić w tej części działalność komercyjną. Obok domu do sprzedaży znajduje się również budynek gospodarczy.

Dużą zaletą domu jest jego atrakcyjna lokalizacja, która łączy zalety życia na wsi z bliskością dużego miasta. Możliwość przyjęcia domu lub mieszkania w rozliczeniu. Masz dom lub mieszkanie i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowego mieszkania, zadzwoń, podaj jego parametry, my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty. Polecam i zapraszam na prezentację. Gwarantujemy: efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą domu, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1362)

Kontakt:
e-mail: a.jagodzik@wgn.pl
Tel. +48 723 520 102

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00