Domy na sprzedaż

front domu do sprzedaży w okolicy LegnicyDom do sprzedaży o powierzchni 330 m2 (6 pokoi, 3 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 7 600 m2, w okolicy Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 430 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.

Rozkład pokoi w domu z podziałem na poszczególne kondygnacje:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO:
– salon
– 2 pokoje
– taras
– łazienka
– przedpokój
PODDASZE:
– powierzchnia do zagospodarowania

Dom wraz z przynależnym garażem. Obok domu znajduje się stodoła, budynek gospodarczy oraz przepiękny ogród z sadem owocowym i oczkiem wodnym. Dom przeszedł remont w 2002 roku. Dom do sprzedaży wraz z zabudowaną kuchnią na piętrze i sprzętem AGD (w cenie). W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu. Przy transakcji zakupu domu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-1147)

Kontakt:
e-mail: u.fijalkowska@wgn.pl
Tel. +48 726 118 979

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00