Domy na sprzedaż

widok od strony stawu na dwa domy do sprzedaży w okolicy KwidzynaDwa domy do sprzedaży o powierzchni 200 m2 (6 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej położone na działce o powierzchni 20 000 m2, w okolicach Kwidzyna (woj. pomorskie) za cenę 799 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Domy nadają się idealnie do zamieszkania przez dwie rodziny (np. rodziców z dorosłymi dziećmi), wtedy każda rodzina ma swój dom, dzięki czemu nikt nikomu nie będzie wchodził w drogę. To także idealne rozwiązanie dla osób często przyjmujących gości. Główną zaletą domów jest ich lokalizacja – domy znajdują się bowiem w niezwykle malowniczej i pięknej okolicy, w bajecznym miejscu otoczonym bogatą i bujną przyrodą – istna enklawa ciszy i spokoju. Co więcej, niedaleko stąd do centrum miasta, jak również nowego mostu przez Wisłę oraz autostrady A1.

DOM NR 1 składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– jadalnia
– balkon
DOM NR 2 składa się z następujących pomieszczeń:
– 4 pokoje
– kuchnia
– jadalnia
– wc
– łazienka
– przedsionek
– taras

Domy zbudowane i wykończone z materiałów budowlanych i wykończeniowych najlepszego gatunku (elewacja klinkierowa, dachówka ceramiczna, okna PCV). Domy posiadają własne szambo ekologiczne z oczyszczalnią ścieków, ale istnieje też opcja podłączenia ich do kanalizacji. W większym domu kominek z płaszczem wodnym, który również ogrzewa oba domy. Ponadto w mniejszym domu standardowy kominek, który z pewnością umili spędzanie w domu chłodnych wieczorów. Przy domach stoi drewutnia, gdzie można trzymać drzewo.

Domy do sprzedaży wraz z dwoma dużymi stawami oraz wyspą po środku, na którą można wejść przez mostek. Stawy zarybione. Posiadłość obsadzona licznymi drzewami iglastymi i liściastymi. Istnieje możliwość dokupienia jeszcze ok. 1 ha ziemi ze stawem.

Przy transakcji zakupu domów zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domów. Informacje dotyczące domów zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domów oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-2961)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00