Domy na sprzedaż

na zdjęciu frontowa część domu na sprzedaż w okolicy KrotoszynaDom do sprzedaży o powierzchni 250 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 7 000 m2, w okolicy Krotoszyna (na terenie woj. wielkopolskiego) za cenę 339 000 zł. Dom po kapitalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono dach na nowy, zainstalowano ocieplenie, położono elewację, wymieniono okna, drzwi, instalację wodną, kanalizacyjną, elektryczną. Centralne ogrzewanie piec C.O. grzejniki aluminiowe.

Dom z przestronnym garażem na 2 samochody i z 2 bramami wjazdowymi. Dom wykończony wewnątrz w wysokim standardzie – na ścianach gładzie, na podłogach płytki i panele. Nowe schody na piętro.

Dom wraz z licznymi zabudowaniami gospodarczymi: murowane chlewnie, stodoła z wjazdami na kombajn, garaże. Całość wykonana z bardzo dobrych materiałów.

Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1137)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00