Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu na sprzedaż w okolicy Grodziska MazowieckiegoDom do sprzedaży o powierzchni 160 m2 (2 kondygnacje, 4 pokoje) z 2012 roku w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 1 000 m2, w okolicy Grodziska Mazowieckiego (woj. mazowieckie) za cenę 619 000 zł.

Dom stanowiący połączenie nowoczesności z klasyką. Dom wykończony w pięknym stylu z naturalnych surowców, takich jak: drewno, ceramika.

Rozkład pokoi:
na PARTERZE znajdują się: salon + kuchnia + wiatrołap + łazienka + pomieszczenia techniczne + garaż
na PODDASZU znajdują się: 3 sypialnie + taras + łazienka

Dom z przepięknym, widowiskowym tarasem. Dom położony w cichej i komfortowej lokalizacji. Wokoło nowe domy jednorodzinne. Z dala od miejskiego hałasu. Dom uzbrojony w media miejskie: woda, prąd, gaz. Ze względu na brak kanalizacji miejskiej – własne ekologiczne szambo. Dom w pełni komfortowy, gotowy do natychmiastowego zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Materiały wykorzystane do budowy domu są najwyższej jakości

Skutecznie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Przy transakcji zakupu domu oferujemy obsługę formalnoprawną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (180-93)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 691 24 41 41
e-mail: e.plocinska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00