Domy na sprzedaż

zdjęcie prezentuje widok od strony ogrodu na dom w okolicy Głogowa do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 180 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 647 m2, w okolicy Głogowa (woj. dolnośląskie) za cenę 450 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Cena do negocjacji.

Dom przeszedł kapitalny remont. W trakcie prac remontowych wymieniono okna, podłogi, schody, nową elewację i nowy dach. Do domu przynależą dodatkowo garaż oraz budynki gospodarcze. Dom ogrzewany za pomocą dwóch pieców: gazowego oraz na paliwo stałe. W salonie istnieje możliwość podłączenia kominka. Doskonała lokalizacja – wszędzie blisko, do szkoły, przedszkola, przystanku. Cicha i spokojna okolica, dużo zielni. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Dom składa się z następujących pokoi z podziałem na kondygnacje:
PIWNICA:
– garaż
– kotłownia
– pralnia
– pomieszczenie gospodarcze
PARTER:
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– weranda
– taras
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– łazienka z wc
– przedpokój
– taras
Dodatkowe pomieszczenie to:
– pralnia
– wc
– 3 pomieszczenia

W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-494)

Kontakt:
Tel. +48 724 359 329
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00