Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od frontu na dom w okolicy Głogowa na sprzedażDom do sprzedaży o powierzchni 131 m2 (a dokładniej połowa domu, parter, 4 pokoje, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 800 m2, w okolicy Głogowa (woj. dolnośląskie) za cenę 295 000 zł. Dom idealny dla osób, które szukając ciszy i spokoju. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom przeszedł kapitalny remont, w trakcie którego na podłogach położono panele, na ścianach gładzie, położono nowy dach, a cały budynek ocieplono, wymieniono okna na PCV, nowe drzwi, nową instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie centralne, gazowe itp.

Obok domu znajdują się budynki gospodarcze, w tym 2 garaże oraz letnia kuchnia. W domu pokoje są duże słoneczne, jasne, kuchnia z jadalnią w nowej zabudowie meblowej wraz z AGD, łazienka z prysznicem i wanną. Wjazd na posesję, na której znajduje się dom, wyłożony kostką. Dużym atutem jest pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami drzew ozdobnych i owocowych.

Atrakcyjna lokalizacja – dom znajduje się na terenie „Natura 2000”, blisko lasu, sklepów, przedszkola, szkoły, przystanków PKS i Bus oraz kościół. Zapewniamy: skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą domu, obsługę formalno-prawną transakcji. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. (152-1134)

Kontakt:
e-mail: e.teclaf@wgn.pl
Tel. +48 724 359 314

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00