Domy na sprzedaż

015-5467-2Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 200 m2 w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 7 000 m2, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie), w miejscowości Raciborowice Górne w cenie 380 000 zł. Prawy segment domu w spokojnej miejscowości, 18 km od Bolesławca. Przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że w domu mieszka się wygodnie i przyjemnie. Działka w pełni ogrodzona i zagospodarowana zielenią.

Rozkład pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:

PIWNICA:

– garaż

– kuchnia

– łazienka

– pomieszczenie wielofunkcyjne

– korytarz

– kotłownia

PARTER:

– kuchnia

– jadalnia

salon

– wc

– hol

Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia dodatkowego, dużego pokoju na tej kondygnacji.

PIĘTRO 1:

– 3 sypialnie

– łazienka

– przedpokój

Nieruchomość sprzedawana jest wraz ze znajdującymi się w niej meblami. Budynek jest bardzo dobrze ocieplony, pięknie nasłoneczniony, wyposażony we wszystkie media. Niewątpliwym atutem są dwie opcje ogrzewania: gazowe jak i na piec wszystkopalny. Podłogi w większości wyłożone panelami oraz glazurą, okna plastikowe. Dom cechuje duża ilość użytych we wnętrzach materiałów drewnianych, co sprawia że wnętrze jest ciepłe i naturalne. Dom idealny dla rodziny, do wprowadzenia od zaraz bez dodatkowych nakładów. Cicha i spokojna okolica sprzyja rekreacji i turystyce, a także jest dobrą bazą wypadową do dalszych wycieczek. Uroki miejscowości położonej na Pogórzu Kaczawskim w Sudetach, doceniono również wyróżnieniem w konkursie Najpiękniejsza Wieś Dolnośląska. Cała infrastruktura znajduje się w bliskiej odległości od nieruchomości: szkoła, przedszkole, kościół, sklepy jak również fryzjer i przychodnia zdrowia. Na uwagę zasługuje również fakt iż jest to jedyna wieś w Polsce w której nadal działa kino – Kujawy. W budynku kina znajduje się również galeria wsi. Stowarzyszenie Miłośników Wsi, którego głównym celem jest rozwój wsi oraz jej promocja dostarcza wielu atrakcji zarówno mieszkańcom jak i przyjezdnym. Opis w pełni nie odda charakteru nieruchomości. Zapraszam na prezentację. Kupujący nie płaci prowizji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-5467)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 73 26 115

Tel. +48 533 277 426

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00