Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od frontu na dom na sprzedaż w okolicy BolesławcaDom do sprzedaży o powierzchni 106 m2 (4 pokoje, 1 kondygnacja) z 2008 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 100 m2, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 320 000 zł. Dom nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Dom w bardzo wysokim standardzie. Dom do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem. Cena do negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji.

Rozkład pokoi:
na PARTERZE domu znajdują się:
– salon
– taras
– kuchnia
– hol
– wc
– garderoba
– pomieszczenie gospodarcze
na PIĘTRZE domu znajdują się:
– 3 sypialnie
– balkon typu francuskiego
– łazienka
– garderoba
STRYCH

Dom wybudowany w nowoczesnej technologii. Konstrukcja szkieletowa, dach z pełnym deskowaniem, dachówka cementowa, komin. Stropy lane, cementowe plus kratownica. Dom ogrzewany jest za pomocą piecokominka akumulacyjnego z rozprowadzeniem plus rekuperator.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1051)

Kontakt:
Tel. +48 533 306 812
z.romanowski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00