Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony ogrodu na dom w okolicy Bolesławca do sprzedażyDom na sprzedaż o powierzchni 197,50 m2 z 2000 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 800 m2, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 730 000 zł. Dom idealny dla osób, które cenią sobie niezależność, ciszę i bliskość terenów zielonych (lasy), a zarazem doceniają bliskie sąsiedztwo miasta.

Dom jednorodzinny, parterowy, z garażem, wiatą i możliwością prowadzenia działalności gospodarczej. Architektura domu nawiązuje o tradycji budownictwa jurajskiego. Dom posiada pomieszczenia mieszkalne, użytkowe a także pomocnicze (gospodarcze).

Rozkład pokoi w domu z podziałem na poszczególne kondygnacje:
W PIWNICY znajdują się: kotłownia + pralnia + siłownia + łazienka + spiżarnia + pomieszczenie biesiadne + pomieszczenie gospodarcze + komunikacja.
Na PARTERZE znajdują się: salon + pokój + sypialnia + kuchnia + jadalnia + łazienka + hall + klatka schodowa + wiatrołap.

Na PODDASZU znajdują się: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + hall + klatka schodowa

Najważniejsze informacje o domu: 2 zadaszone miejsca parkingowe (garaż 20 m2 i wiata 30 m2, którą można zabudować i mieć dwa garaże). Dom w pełni podpiwniczony z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej (wysokość pomieszczeń 2,6 m, okna w podpiwniczeniu). Dom jest ocieplony, wyciszony i w pełni odizolowany. Dom z ogrzewaniem C.O. gazowym (koszty w okresie grzewczym ok. 300 zł/m-c). Alternatywne ogrzewanie kominkowe z częściowym rozprowadzeniem ( potrzebna ilość opału, żeby palić w chłodniejsze dni ok. 6 m3 drewna na sezon). Podatek od gruntu 225 zł/kwartał. Możliwość podziału działki na dwie po 9 ar (sam dom i działka z garażem). Możliwość pozostawienia mebli.

Przed domem doskonale skomponowane nasadzenia roślinne, które zapraszają nas do zapoznania się z otoczeniem jak i samym domem. Obejście domu podzielone na część rekreacyjno-wypoczynkową, gdzie oko cieszą piękne i zadbane rośliny ozdobne i gdzie możemy odpocząć po trudach dnia codziennego oraz część gospodarczą, na której został wzniesiony garaż z wiatą, i gdzie został urządzony ogród warzywny.

Dom zaprasza nas do do środka kolorową roślinnością postawioną tuż przy wejściu. Standard wykończenia: okna z profilu PCV, podłogi wyłożone ładnym lakierowanym parkietem, panelami, glazura i terakota w łazienkach i kuchni. Dwa rodzaje ogrzewania w domu: c.o zasilane piecem gazowym dwufunkcyjnym umiejscowionym w piwnicy. Alternatywnie ogrzewanie kominkowe.

Dom posiada wiele atutów, z których najważniejsze to:
– pełne wykończenie
– możliwość natychmiastowego wprowadzenia
– cicha i spokojna okolica
– bardzo dobra komunikacja z Bolesławcem (autobusy).

Dla najmłodszych w pobliżu czeka plac zabaw, boisko sportowe, orlik i świetlica. Kupujący nie płaci prowizji. Zapraszam na prezentację domu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego i innych domów. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-6936)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 914

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00