Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom do sprzedaży w okolicach Bolesławca, rzut z bokuDom do sprzedaży o powierzchni 170,20 m2 z 2014 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 399 m2, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 399 000 zł. Dom nowy, parterowy, atrakcyjny z poddaszem użytkowym w bezpiecznej i malowniczej okolicy.

Rozkład pokoi z podziałem na kondygnacje:
Na PARTERZE znajdują się: salon + 3 pokoje + kuchnia + łazienka + hall + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + wiata + kotłownia.
Na PODDASZU znajdują się: 2 sypialnie + łazienka + garderoba + hall.

Dom z zainstalowanymi elektrycznymi roletami zewnętrznymi. Budynek z 2014 r. niepodpiwniczony, z wiatą jednostanowiskową i wejściem do kotłowni z zewnątrz. Na chwilę obecną nie ma rozłożonego ogrzewania w budynku. Planowane ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazience na piętrze zasilane c.o. z kotła na ekogroszek. Możliwość alternatywnego ogrzewania kominkowego.

Dom w wysokim standardzie wykończenia: tynki gipsowe, okna pvc z roletami zewnętrznymi elektrycznymi, okna dachowe Velux, brak właściwej wylewki, brak instalacji wod-kan, rozłożona instalacja elektryczna, kamienne parapety z czarnego granitu, łazienka pokryta tynkiem tradycyjnym.

Dom wykonany w zaawansowanych technologiach: ławy wylewane z betonu B20, ściana zewnętrzna dwuwarstwowa z bloczków YTONG grubości 24 cm ocieplona grafitowym styropianem grubości 24 cm na zakładkę, strop gęstożebrowy Teriva, schody zewnętrzne betonowe, wewnętrzne lekkie wg. indywidualnego projektu, więźba dachowa o konstrukcji drewnianej płatwiowo-jętkowa z drewna sosnowego, ocieplenie dachu 25 cm wełną mineralną, również za ściankami kolankowymi, ścianki działowe z bloczków SILKA grubości 12 cm. Kupujący nie płaci prowizji.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego domu i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-6837)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 914

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00