Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom w okolicach Bolesławca, widok od strony ogroduNa sprzedaż dom o powierzchni 140 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 4 000 m2, w okolicy Bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 450 000 zł.

Dom bardzo malowniczo położony zbudowany z materiałów wysokiej jakości, posiadająca grube 40 cm mury z dodatkowym ociepleniem co sprawia, iż jest to oferta dla ludzi szukających energooszczędnego, komfortowego domu.

Rozkład pokoi w domu:
W PIWNICY znajdują się:
– kotłownia
– kuchnia
– wc
– 2 pomieszczenia gospodarcze
Na PARTERZE znajdują się:
– salon
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– spiżarka
– łazienka
– gabinet
Na PIĘTRZE znajdują się:
– sypialnia
– 2 pokoje
– balkon.

Standard wykończenia – okna plastikowe, na dole z roletami, podłogi wyłożone parkietem, deskami sosnowymi oraz glazurą. Ściany w tynkach gipsowych. Ogrzewane centralne zasilane nowym piecem wszytsko-palnym. Dachówka karpiówka wypalana, dach ocieplony wełną mineralną.

Na posesji znajdują się praktyczne budynki gospodarcze oraz zadaszone miejsce na grilla, gdzie możemy spędzić miło czas z rodziną. na ogrodzie liczne nasadzenia z drzew owocowych około 80 drzewek. Dom idealny dla osób szukających swobody, niezależności, spokoju po ciężkim dniu i komfortu. Kupujący nie płaci prowizji.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-5080)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 901
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00