Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicy Żagania

Dom do sprzedaży o powierzchni 300 m2 (12 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 5 000 m2, w okolicy Żagania (woj. lubuskie) za cenę 490 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Atrakcyjna lokalizacja to jedna z największych zalet tego domu. Dom znajduje się bowiem w bardzo dobrym punkcie, ok. 300 m. od centrum. Co ciekawe, dom jest otoczony 7 działkami (na każdą działkę jest inna księga wieczysta), co stwarza dobre warunki do odpoczynku i intymności.

Dom na sprzedaż składa się z 3 lokali mieszkalnych oraz 1 usługowego (gabinet), który jest połączony z całym domem. Na piętrze domu znajduje się piękny taras z widokiem na ogród. Na parterze jest czynna sauna. Od jadalni jest wyjście na zagospodarowany ogród. Na ogrodzie są winnice, jest miejsce na ognisko, odpoczynek itd. Wszystko otoczone drzewami i krzewami, od strony ulicy całkowicie zasłonięty.

Dom do sprzedaży, ale istnieje także możliwość jego wynajęcia. Co więcej, dom można podzielić na kilka mniejszych nieruchomości, gdyż istnieje do niego kilka ksiąg wieczystych. Dom znakomicie nadaje się na gabinety lekarskie. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu). Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-678)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl
Tel. +48 533 306 811

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00