Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicach Wrocławia Dom do sprzedaży o powierzchni 140 m2 (5 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 8 500 m2, w okolicach Wrocławia (woj. dolnośląskie) za cenę 299 000 zł.

Rozkład pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
na PODDASZU znajdują się:
– 2 pokoje
– strych do adaptacji

Dom podpiwniczony, zbudowany z dobrze wypalonej przedwojennej cegły, wewnątrz dobrze doświetlony, okna szczelne drewniane, podłogi, ściany i sufity proste. Dom posiada solidne mury – zimą ciepły, a latem daje odczucie przyjemnego chłodu. Dom bez wilgoci. Dużą zaletą domu jest jego lokalizacja wśród lasów. Dom oprócz funkcji mieszkalnej doskonale nadaje się również na prowadzenie agroturystyki, stadninę koni itp.

Dom do sprzedaży z możliwością zamiany/przejęcia w rozliczeniu innego domu albo mieszkania. Masz dom lub mieszkanie i z różnych względów planujesz przeniesienie do nowej nieruchomości, zadzwoń, podaj jego parametry, my bezpłatnie doradzimy jak to zrobić by zminimalizować koszty. Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. (146-1255)

Kontakt:
Tel. +48 663 77 47 92

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00