Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu na sprzedaż w okolicy WrocławiaDom do sprzedaży o powierzchni 99 m2 z 2015 roku w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 511 mw, w okolicach Wrocławia za cenę 399 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. MDM. Dom ładny, rodzinny do sprzedania w stanie deweloperskim. Dom jest gotowy więc można podpisać umowę przedwstępną zabezpieczającą transakcję kupna. Dodatkowo kupując ten dom, można skorzystać z rządowego programu MDM (mieszkania dla młodych).

Dom ocieplony, elewacja w ładnych kolorach, stolarka okienna i drzwiowa PCV w kolorze złotego dębu. Chodniki i dojścia do budynku z kostki brukowej.

Rozkład pokoi z podziałem na kondygnacje:
PARTER:
– hall
– kuchnia
– salon
– jadalnia
– korytarz
– wc
– garaż
– kotłownia
PODDASZE:
– korytarz
– 3 pokoje
– 2 garderoby
– 2 łazienki.

Cena domu obejmuje instalację pompy ciepła ze zintegrowanym zbiornikiem na ciepłą wodę. Dzięki temu koszty ogrzewania będą minimalne. Dom w rewelacyjnej lokalizacji – życzliwe sąsiedztwo, cisza, spokój, dużo zieleni a zarazem bardzo blisko do miasta. Blisko mamy tereny rekreacyjne, stawy, kąpieliska, stadniny, obiekt SPA z siłownią i jedyną w Polsce salą do profesjonalnego treningu kolarskiego (rowery zmieniają nachylenie).

Zapewniamy kompleksową obsługę: pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu, doradztwo prawne, usługi rzeczoznawcy – wyceny, notariusza, przekazanie nieruchomości, pomoc w przeprowadzce, usługi remontowe, aranżację wnętrz, projektowanie ogrodów. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 723 505 936
Tel. +48 792 551 622

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00