Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom do sprzedaży w okolicach WrocławiaDom na sprzedaż o powierzchni 104 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 200 m2, w okolicach Wrocławia (woj. dolnośląskie) za cenę 340 000 zł. Świetnie nadaje się dla ludzi przechodzących na emeryturę, chcących spędzić miło jesień swojego życia. Przedwojenny dom z poddaszem użytkowym. Dom po remoncie.

Rozkład pokoi:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka
– garaż
PIĘTRO:
– 2 pokoje
– łazienka.

Na terenie działki jest położony budynek gospodarczy. Ogrzewanie i ciepła woda (piec 2 funkcyjny, dodatkowo jest ogrzewanie kominkowe, zamontowane są również solary). Dom znajduje się ok. 35 km od Wrocławia, ok. 10 km do Strzelina. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój. Dom doskonale może służyć na wypady w weekendy.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15707)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00