Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu na sprzedaż w okolicach WrocławiaDo sprzedaży ładny dom o powierzchni 174 m2 z przylegającymi budynkami gospodarczymi posadowiony na działce o powierzchni 1 125 m2, w okolicach Wrocławia za cenę 215 000 zł. Dom jest ocieplony od zewnątrz, po częściowym remoncie. Dach pokryty dachówka ceramiczną (remont dachu był wykonany w 1999 r). OGRZEWANIE – bardzo funkcjonalny piec z nowo wymienionym wkładem grzejnym o regulowanej mocy, zamontowany w kuchni, obudowany kaflami, który nie tylko spełnia rolę ogrzewania, ale również daje możliwość gotowania na dużym , jednolitym blacie. Wszystkie okna są drewniane. Podłogi w salonie i pokojach pokryte są panelami, natomiast w kuchni i łazience glazura. W budynku wymieniono całą instalację elektryczną.

Rozkład pomieszczeń w domu wygląda następująco:

na parterze mamy: przedpokój + salon + kuchnia + pokój + łazienka + pomieszczenie gospodarcze

na piętrze mamy: przedpokój + 2 pokoje + łazienka + garderoba

Dom otoczony jest zielenią, za budynkami gospodarczymi usytuowany jest ogród i sad. Na posesji znajduje się przydomowa oczyszczalnia ścieków, oraz nadal funkcjonująca studnia, obecnie służąca do nawadniania ogrodu. Nieruchomość jest idealnym miejscem do zamieszkania dla ludzi kochających wieś, ciszę i kontakt z naturą. Dla ludzi z pomysłem dom może być również doskonałą inwestycją do uruchomienia działalności agroturystycznej. Wieś, w której mieści się nieruchomość bardzo prężnie się rozwija. Funkcjonuje tam świetlica wiejska i biblioteka. W niedalekiej odległości od nieruchomości znajduje się plac zabaw, oraz boisko sportowe. Miejscowość otoczona jest lasem, w pobliżu płynie rzeka Krynka, która szczególnie zimą nadaje miejscu dodatkowego uroku. Istnieje możliwość zamiany domu na mieszkanie w Strzelinie. POŁOŻENIE MIEJSCOWOŚCI: 9 km do centrum Strzelina, 55 km do centrum Wrocławia, 33 km do centrum Brzegu, 22 km do Grodkowa. Zapraszamy do obejrzenia i nabycia nieruchomości. Oferujemy również pomoc przy finansowaniu zakupu nieruchomości dobierając bezpłatnie najbardziej korzystne warunki kredytowe na rynku. Współpracujemy z ponad 25 największymi bankami hipotecznymi na polskim rynku. Oferujemy również szeroki wachlarz ubezpieczeń. Jeśli jesteś agentem nieruchomości i interesujesz się tą, bądź inną naszą ofertą zadzwoń i zapytaj o warunki współpracy. (155-218)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 313 54 02

Tel. +48 783 822 285

e-mail: e.mielczarek@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00