Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży  w okolicach WarszawyDom do sprzedaży za 2 100 000 zł w okolicach Warszawy. Dom liczy 431 metrów kwadratowych powierzchni. Działka – 2 043 m2. Kup bez prowizji. Dom składa się z siedmiu pokoi i 3 kondygnacji. Odległość od Warszawy to jakieś 30 kilometrów. Niesłychanie wysoki standarddom wykonany z najlepszych gatunkowo materiałów. Dom z uregulowanym stanem prawnym, dostępem do drogi, księgą wieczystą oraz pełną dokumentacją techniczną. Dom jest kompletnie wykończony, komfortowy, gotowy do zamieszkania.

Dom składa się z następujących kondygnacji:
Piwnica:
– garderoba
– łazienka
– pomieszczenia techniczne
– salon
– sauna
– bar
– siłownia
Parter:
– wiatrołap
– taras
– kuchnia
– hall
– salon
– oranżeria
Półpiętro:
– 3 sypialnie
– hall
– garderoba
– 2 balkony
– salon kąpielowy
Piętro:
– 3 sypialnie
– hall
– garderoba
– hall

Cztery największe atuty domu to:
1. przestrzenne wnętrze
2. komfortowy układ pomieszczeń
3. zacisze pięknego ogrodu
4. estetyczna architektura

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Przy transakcji zakupu domu oferujemy obsługę formalnoprawną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-158)

Kontakt:
e-mail: e.plocinska@wgn.pl
Tel. +48 22 723 02 85
Tel. +48 691 244 141

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00