Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom w okolicy Słupska do sprzedaży, widok na wejście główne z kolumnamiDom do sprzedaży o powierzchni 383 m2 z 2002 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 997 m2, w okolicy Słupska (woj. pomorskie) za cenę 1 499 000 zł. Atrakcyjny parterowy dom z użytkowym poddaszem korzystnie zlokalizowany na prestiżowym osiedlu rezydencjonalnym. Oferta bezpośrednia, kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika.

Rozkład pomieszczeń w domu przedstawia się następująco:
PARTER:

wiatrołap
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– kuchnia
– spiżarnia
– 2 gabinety
– łazienka z wc
– pralnia
PODDASZE:
– hol
– balkon
– sypialnia
– łazienką z wc
– 2 sypialnie
– 2 garderoby
– łazienka
– pokój gościnny
STRYCH

W cenie nieruchomości zawarto kompletne umeblowanie domu oraz sprzęt AGD. Na podłodze w salonie, sypialniach i gabinetach deski dębowe, w pozostałych pomieszczeniach płytki podłogowe. Stolarka okienna drewniana ze szprosami w kolorze białym. W całym budynku rolety zewnętrzne antywłamaniowe. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne dębowe.

Dom oddany do użytku w 2002 roku, wybudowany z pustaka ceramicznego, dach kryty dachówką ceramiczną. Ogród zimowy oraz taras wyłożone deskami z konglomeratu. W ogrodzie zimowym znajduje się markiza chroniąca przed nadmiarem słońca. Podjazd i ścieżki zostały wyłożone kostką granitową. Nieruchomość w całości ogrodzona przęsłami metalowymi, brama wjazdowa przesuwna na pilota. Ogrodzenie obsadzone tujami o wysokości ponad trzy metry, co gwarantuje intymność. Ogród zagospodarowany licznymi nasadzeniami krzewów i roślin ozdobnych. Pomiędzy domem a garażem zadaszony łącznik. Za garażem usytuowano utwardzone boisko do gry w koszykówkę. Dojazd do posesji drogą utwardzoną.

Ogrzewanie piecem olejowym firmy Buderus oraz dodatkowo kominkiem, który znajduje się w salonie. W holu, kuchniach, łazienkach rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego, w pozostałych częściach domu grzejniki. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę w mieszkaniu. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup lub remont domu. (030-5429)

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00