Domy na sprzedaż

030-4003-3Do sprzedaży komfortowy dom o powierzchni 289 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 772 m2, w okolicach Słupska (woj. pomorskie) w miejscowości Pobłocie za cenę 449 000 zł. Dom z częścią usługową. Oferta bezpośrednia, kupujący nie pokrywa kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika. Atrakcyjna nieruchomość w odległości 20 km od Łeby w skład której wchodzą działki gruntu o powierzchni 2772 m kw zabudowane: 2-kondygnacyjnym budynkiem usługowo- mieszkalnym oraz użytkowym poddaszem (do adaptacji), podpiwniczonym o powierzchni 229 m kw. w skład którego wchodzi:

Część mieszkalna:

salon

– 3 sypialnie

– garderoba

– łazienka z wc

– przedpokój

– ganek.

Część usługowa:

– przedsionek

– korytarz

– sala obsługi klienta

– 2 pomieszczenia techniczne

– kuchnia

– 2 wc

– pralnia

Na nieruchomości znajduje się również pomieszczenie gospodarcze spełniające funkcję 2-stanowiskowego garażu o powierzchni 60 mkw. Teren nieruchomości ogrodzony siatką oraz murem betonowym, 2 bramy wjazdowe na pilota. Rolety antywłamaniowe od strony ulicy. Dojazd na teren nieruchomości z drogi wojewódzkiej. Teren nieruchomości utwardzony i zagospodarowany. Najważniejsze informacje: roczny podatek od nieruchomości: 1.400 zł, woda: z kanalizacji wiejskiej, kanalizacja: szambo, ogrzewanie: centralne z pieca miałowego z podajnikiem, okna: PCV, pokrycie dachowe: blacha trapezowa, widna kuchnia: tak, pomieszczenia gospodarcze: tak, garaż: tak, stan techniczny budynku oceniany jako: dobry, natężenie hałasu: cisza. W otoczeniu niska zabudowa, okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo domków jednorodzinnych. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-4003)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 59 842 80 75

Tel. +48 607 385 481

e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00