Domy na sprzedaż

020-7869-3Do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 143,51 m2 z 2003 roku w zabudowie wolno stojącej położony na działce o powierzchni 695 m2, w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego, w miejscowości Władysławów za cenę 345 000 zł. Dom za rozsądną cenę wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

salon

– holl

– kuchnia

– sypialnia

– łazienka

– weranda

– wiatrołap

PODDASZE:

– 3 sypialnie

– łazienka

– garderoba

– holl.

Dodatkowo w piwnicy znajdują się takie pomieszczenia jak: garaż, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie na opał i kotłownia z piecem na eko-goszek i olej. Połogi wykończone w panelach oraz glazurze. Stolarka drzwiowa wewnętrzna drewniana. W cenie pozostaje cała zabudowa kuchenna. Budynek jest bardzo ciepły, energooszczędny: mur 4-warstwowe, okna trójszybowe, drewniane, zespolone. Dom uzbrojony w prąd, wodę, kanalizację sanitarną, ogrzewanie centralne z pieca na eko-groszek oraz uzupełniająco z pieca na olej. Dodatkowo funkcję ogrzewania i ozdobną spełnia piec kaflowy w holu. Teren działki w całości ogrodzony, zagospodarowany dużą ilością zieleni – głównie krzewami i drzewkami ozdobnymi. Kolejnym plusem tej nieruchomości jest korzystna dostępność komunikacyjna – dojazd osiedlową drogą asfaltową, blisko znajdują się sklepy, szkoła, ośrodek zdrowia itp. Wszystko to sprawia, że jest to bardzo ciekawa i atrakcyjna oferta. Wyprowadzka bardzo szybka. Nieruchomość nie posiada obciążeń. Kupujący nie płaci prowizji. Zapraszam do prezentacji. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. (020-7869)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 62 738 11 44

Tel. +48 601 829 510

e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00