Domy na sprzedaż

na wizualizacji przedstawiono front domu do sprzedaży w okolicach MyszkowaDom do sprzedaży o powierzchni 196,31 m2 (6 pokoi, 2 kondygnacje) z 2014 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 7 800 m2, w okolicy Myszkowa (woj. śląskie) za cenę 399 000 zł.

Dom niesłychanie wytworny, będący połączeniem tradycji z nowoczesnością.
Rozkład pomieszczeń w domu:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– taras
– gabinet/senioratka
PODDASZE:
– 4 pokoje
– garderoba
– łazienka
– antresola
– balkon

Salon z wielkim przeszkleniem podnosi atrakcyjność strefy dziennej, a doświetlenie wnętrza dodaje urody urozmaicając bryłę domu oraz wnętrze. Dom zbudowany w technologii tradycyjnej, murowanej z wykorzystaniem najwyższej materiałów i komponentów budowlanych. Wśród najważniejszych zalet domu warto jeszcze wymienić lokalizację pośród lasów pełnych grzybów i terenów zielonych, nieopodal leżącą stadninę koni oraz liczne trasy pieszo-rowerowe. Dom doskonale nadaje się dla osób szukających komfortu, ciszy, spokoju i wypoczynku. Dom do sprzedaży wraz z opcją dokupienia działki visa vis o powierzchni 15 000 m2 z dostępem do niewielkiej rzeki ( opcja wybudowania stawu hodowlanego) oraz uzyskania gotowego projektu wolno stojącego garażu. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy transakcji zakupu domu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (181-307)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
Tel. +48 533 54 46 46

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00