Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu w okolicach Mikołowa do sprzedażyDom na sprzedaż o powierzchni 200 m2 z 2010 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 689 m2, w okolicach Mikołowa (woj. śląskie) za cenę 680 000 zł. Dom idealny dla osób ceniących spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej z całą aglomeracją śląską.

Dom bardzo prestiżowy, estetyczny, o klasycznej architekturze, z wykorzystaniem elementów stosowanych w polskich dworach. Klimat wnętrza tworzą reprezentacyjny salon i jadalnia skupione wokół dużego tarasu. Dom parterowy z przygotowanym poddaszem pod adaptację. Dom z dwustanowiskowym garażem.

Rozkład pomieszczeń:
– 4 pokoje
– przedpokój
– garderoba
– 2 łazienki
– kuchnia
– jadalnia

Dom do sprzedaży wraz z płytą grzewczą, zmywarką, piekarnikiem. Część dzienna domu, przedpokój oraz kuchnia ogrzewane są ogrzewaniem podłogowym sterowanym centralnie z czujnika pogodowego oraz manipulatora umieszczonego w salonie. W centralnej części salonu jest duży kominek wykonany z trawertynu z wkładem Dovre o maksymalnej mocy grzewczej 20 kW.

Dom w bardzo wysokim standardzie. Dom ma położoną instalację elektryczną pod system inteligentnego sterowania oświetleniem, instalację centralnego sterowania roletami i instalację rozprowadzenia ciepłego powietrza z kominka (moc wkładu 24kW) wraz z kanałem zapewniającym świeże powietrze podczas spalania jak również instalację centralnego odkurzania. Została wykonana instalacja pod wentylację mechaniczną gotowa do podłączenia rekuperatora.

Dom ma zamontowaną antenę satelitarną oraz naziemną, na poddaszu został zamontowany spliter umożliwiający doprowadzenie sygnału do wszystkich pokoi. Zamontowano instalację alarmową oraz światłowodową przez dostawcę internetu i telewizji. Dom jest zdrenowany a czysta i przefiltrowana woda jest do odzyskania w przelewowym zbiorniku umieszczonym na terenie działki. Dom ocieplony styropianem o grubości 15 cm, całość została przygotowana pod tynk, co jest zaletą gdyż przyszły właściciel będzie miał możliwość wyboru koloru elewacji. Dom ogrzewana gazowo (kocioł kondensacyjny dwu funkcyjny Viessamnn zasobnik 100L) istnieje możliwość podłączenia pieca węglowego, wyprowadzono dodatkowy komin na zewnątrz.

Dom na częściowo ogrodzonej cegłą klinkierową działce. Dom w fantastycznej lokalizacji, w sąsiedztwie lasu. Okolica jest cicha i spokojna oraz obecnie bardzo dynamicznie rozbudowująca się. W niedalekiej odległości (ok. 2 km) znajduje się sklep, przychodnia zdrowia, przedszkole oraz szkoła. Oferta bardzo atrakcyjna. Zapraszam serdecznie do oglądania. (120-10184)

Kontakt:
Tel. +48 509 198 736

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00