Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu na sprzedaż w okolicach LesznaDo sprzedaży dom o powierzchni 300 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 8 400 m2, w okolicach Leszna (woj. wielkopolskie) za cenę 450 000 zł. Dom z wieżą o wysokości 25 metrów, 4 wysokie piętra, każde o powierzchni 30 m2.

Dom otoczony pięknie zagospodarowanym ogrodem rekreacyjnym ze strefą relaksu i niewielkim stawem. Całość bardzo zadbana. Dom po generalnym i kosztownym remoncie – nowa dachówka ceramiczna, nowe okna i drzwi, nowoczesna i funkcjonalna łazienka, wszędzie nowe tynki i gładzie, na podłogach dobrej jakości płytki i panele.

Dom oczyszczony z pierwotnego tynku zewnętrznego i przygotowany do zmiany powłoki elewacyjnej. W skład domu wchodzi również budynek gospodarczy o powierzchni około 50 m2. Cena do negocjacji. Polecam.

Rozkład pomieszczeń w domu:
PIWNICA
na PARTERZE znajdują się:
– 3 pokoje
– kuchnia
– hall
– łazienka
– taras
na PIĘTRZE znajdują się:
– 2 pokoje
– pokój łazienkowy
– toaleta
– hall
WIEŻA
na PODDASZU znajduje się:
sypialnia

Dom w dobrym standardzie: wymieniona instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna, nowy piec CO z podajnikiem na eko groszek, ekologiczna pompa ciepła do ogrzewania wody, woda z wodociągów, przydomowa oczyszczalnia ścieków, gaz ziemny z sieci.

Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą domu. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację domu. (146-1332)

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00