Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicach Legnicy Dom do sprzedaży o powierzchni 240 m2 (5 pokoi, 2 kondygnacje) z 2012 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 4 000 m2, w okolicach Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 850 000 zł. Dom najbardziej odpowiada tym, które cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Cena do negocjacji.

Dom o bardzo nowoczesnej architekturze, niezwykle przestrzenny, rodzinny i komfortowy.
Dom składa się z następujących pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:
KONDYGNACJA -1 (piwnica):
– 2 pomieszczenia gospodarcze
– biuro
– kotłownia
– pralnia
– pomieszczenie do ćwiczeń
KONDYGNACJA 0 (parter):
– salon
– sypialnia
– łazienka
– wc
– jadalnia
– kuchnia
– przedpokój
KONDYGNACJA 1 (poddasze):
– 3 sypialnie
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze

Znakomita lokalizacja – dom znajduje się w spokojnej, cichej okolicy, wśród zieleni. W cenie domu pozostaje w pełni wyposażona kuchnia, meble kuchenne oraz sprzęt AGD. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu domu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica, ul. Bilsego 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (156-4181)

Kontakt:
e-mail: a.uwazynska@wgn.pl
Tel. +48 535 450 004

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00