Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu w Legnicy do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 297 m2 z 1935 roku (2 kondygnacje, 7 pokoi) w zabudowie wolo stojącej posadowiony n a działce o powierzchni 2 700 m2, w okolicach Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 890 000 zł. Dom idealny dla osób, które cenią spokój i chcą mieszkać w ładnej zielonej okolicy, w rodzinnym gronie, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrą komunikacją. Dom szczególnie polecany na siedzibę firmy, dla przedstawicieli wolnych zawodów, lekarzy, artystów ale także dla wielopokoleniowej rodziny. Kupujący nie płaci prowizji, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa strona sprzedająca.

Dom niezwykle reprezentacyjny, estetyczny, zadbany, przestronny i rodzinny. Dom w znakomitej lokalizacji – cisza, spokój, wokół mnóstwo zieleni, bardzo bezpieczna okolica.

Dom składa się z następujących pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:
w PIWNICY znajdują się:
– 2 kotłownie
– skład opału
– pralnia
– pomieszczenia gospodarcze
na PARTERZE znajdują się:
– 4 pokoje
– kuchnia
– wc
– korytarz
– ganek
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 wygodne pokoje
– 4 łazienki
– kuchnia
– korytarz
– balkon
na PODDASZU znajdują się:
– przestrzeń przygotowana pod adaptację na cele mieszkalne

Dom wybudowany w latach 1935 – 1936, materiał – cegła, dom został poddany gruntownemu remontowi i dobudowano ganek i taras. Zakres prac remontowych obejmował: wymianę instalacji elektrycznej, pokrycie dachu nową dachówką ceramiczną – karpiówką, ocieplenie stropodachu wełną mineralną o grubości ca 12 cm, ocieplenie styropianem grubości 10 cm nowej elewacji.

Dom w wysokim standardzie – instalacja grzewcza miedziana, grzejniki konwektory stalowe, okna PCV, na poddaszu dachowe drewniane, alarm. (027-4352)

Kontakt:
Tel. +48 74 842 90 60

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00