Domy na sprzedaż

048-3024-1Atrakcyjny dom o powierzchni 280 m2 w zabudowie wolno stojącej położony na działce o pow. 1 100 m2, w okolicach Krakowa, w miejscowości Poręba Żegoty (woj. małopolskie) za cenę 495 000 zł. WGN jest wyłącznym partnerem sprzedaży. Oferta skierowana dla osób szukających dużego domu, z bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń, przeznaczonego do odświeżenia. Ciche i spokojne miejsce, z bardzo dobrym dostępem do miasta.

Rozkład pokoi:

POZIOM 1:

– 2 pokoje

– łazienka z wc

– kuchnia/pralnia

– kotłownia

– garaż

POZIOM 2:

– kuchnia

– łazienka z wc

– schowek

– 2 sypialnie

salon

– balkon

POZIOM 3:

– w stanie surowym do zaadaptowania na pomieszczenia mieszkalne

Dom przez ostatnie 11 lat przechodził sukcesywnie remonty: nowy dach kryty blachodachówką, wymieniono część okien, pozostawiono drewniane starego typu, antywłamaniowe na parterze, nowa instalacja wodno-kanalizacyjna, odświeżone i pomalowane klatki schodowe. Na podłogach mozaika, parkiet oraz terakota w kuchni i łazienkach. Schody oraz poręcze na klatce schodowej drewniane, wbudowane ukryte funkcjonalne schowki (pawlacze). Ogrzewanie węglowe lub gazowe z pieca dwyfunkcyjnego, woda ogrzewana piecem gazowym, dom otynkowany, nie nieocieplony. Działka o powierzchni ok 11 ar, bardzo dobrze zagospodarowana na ogród letni oraz część na uprawę własnego ogródka warzywnego. Ogrodzenie wokół całej posesji, brama wjazdowa oraz front metalowy, boczne ogrodzenie betonowe, podjazd wybrukowany. Dom z bardzo dużym potencjałem do zagospodarowania wewnątrz. Sprzedaż z umeblowaniem widocznym na zdjęciach oraz wyposażeniem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-3024)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 32 622 72 03

Tel. +48 728 654 984

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00