Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony tarasu na dom w okolicach Grodziska Mazowieckiego  do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 220 m2 (6 pokoi, 2 kondygnacje) z 2003 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 100 m2, w okolicach Grodziska Mazowieckiego (woj. mazowieckie) za cenę 950 000 zł. Kup bez prowizji. Dom w pełni komfortowy, gotowy do zamieszkania.

Dom o niezwykle nowoczesnej i estetycznej architekturze wybudowany w pięknym stylu, architektonicznie wkomponowany w obfitujące bujną roślinnością otoczenie z użytkowym poddaszem.

Rozkład pokoi:
parter::
– salon
– taras
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
poddasze:
– 2 sypialnie
– łazienka
STRYCH

Dom z pięknym ogrodem, który liczy kilkanaście lat. W ogrodzie wysoka, jak i niska roślinność. O prywatność mieszkańców domu zadba podwójne, drewniane ogrodzenie oraz różnorodne drzewa i krzewy. Dodatkowo na działce drewniana drewutnia, dwa boksy dla psów oraz blaszana konstrukcja garażowa.

Doskonała lokalizacja – dom z dala od miejskiego hałasu, z zachowaniem łatwego dostępu zarówno do miasta powiatowego, jak i Warszawy. Wszystkie media: gaz, woda, kanalizacja, prąd. Dom o wysokim standardzie, wybudowany i wykończony o z najlepszych gatunkowo materiałów. Dom z uregulowanym stanem prawnym, dostępem do drogi, księgą wieczystą, dziennikiem budowy – pełna dokumentacja techniczna.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-76)

Kontakt:
Tel. +48 691 24 41 41
e-mail: e.plocinska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00