Domy na sprzedaż

130-1424-1Luksusowy dom o powierzchni 210 m2 z 2010 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 578 m2, w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego, w miejscowości Barlinek (woj. zachodniopomorskie) za cenę 499 000 zł. Dom o niesamowitym klimacie i w idealnej lokalizacji. Do dyspozycji ładne architektoniczne wnętrze składające się z trzech poziomów.

Rozkład pomieszczeń na poszczególnych kondygnacjach:

PARTER:

– przedsionek

– garderoba

– pokój

salon

– kuchnia

– kotłownia

– pomieszczenie gospodarcze

– łazienka

– garaż

PIĘTRO:

– antresola

– 3 sypialnie

– łazienka z wc

PODDASZE:

– 2 – 3 pokoje

Olbrzymim walorem domu jest dobrze zaprojektowana komunikacja miedzy poszczególnymi kondygnacjami oraz przestronny salon. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 210 m2. Budynek oddany do użytku w roku 2010. Częściowo ocieplony z zewnątrz. Obszerne dwa tarasy. Wewnątrz ściany szpachlowane pokryte farbami. Na podłogach w zależności od przeznaczenia pomieszczeń panele i terakota. Stolarka okienna z PCV, drzwiowa drewniana. Ogrzewanie własne z pieca CO, dodatkowo kominek i ogrzewania podłogowe. Woda z węzła miejskiego. Własna oczyszczalnia ekologiczna. Ciekawe rozwiązanie wykorzystania odprowadzenia wód gruntowych. Ze względu na dużą ilość pomieszczeń dom może być przeznaczony dla dużej rodziny. Piętro i część pomieszczeń na parterze gotowe do użytkowania. Jedyne nakłady finansowe to dokończenie prac budowlanych w salonie i na antresoli. Dla osób chcących odpoczywać w mieście a zarazem z dala od jego zgiełku jest to idealne miejsce. Właściciel na życzenie kupującego pozostawia wyposażenie mieszkania wraz meblami, sprzętem gospodarczym. Sama lokalizacja nieruchomości bardzo atrakcyjna. Położenie w otoczeniu lasu i jeziora. Działka zagospodarowana małą architekturą ogrodową oraz licznymi nasadzeniami. Do centrum miasta około 1500 m. Naprawdę warto zainteresować się tą ofertą. Jest ona dla Ciebie, ze względu na położenie, możesz pracować i mieszkać w jednym miejscu. Stan prawny bez zastrzeżeń .Założona księga wieczysta. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny ,została sporządzona na podstawie uzyskanych danych. Klientom zainteresowanym zakupem Nieruchomości WGN – Kredyty zapewnia pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Wszystkie inne również ciekawe oferty znajdą Państwo na naszej stronie. Nr oferty w biurze 1424/130/RJ. Dodatkowe informacje w biurze. Zapraszam na prezentację w ustalonym terminie. (130-1424)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 511 709 037

e-mail: jacko@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00