Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok z boku na dom w okolicy Głogowa do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 100 m2 (3 pokoje, 1 kondygnacja) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na dużej działce o powierzchni 15 500 m2, w okolicach Głogowa (ale już na terenie woj. lubuskiego) za cenę 85 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Podana cena podlega negocjacji.

Dom jeszcze z czasów przedwojennych wraz z budynkiem gospodarczym (ok. 50 m2), 1 hektarem łąki oraz 4 arami lasu. Dom do remontu. Rozkład pokoi w domu:
PIWNICA
PARTER:
– salon
– 2 sypialnie
– spiżarnia
PIĘTRO:
– przedpokój
– aneks kuchenny

Dom z możliwością dowolnego układu pomieszczeń oraz przeznaczenia. Do domu podciągnięta jest instalacja elektryczna. Na podwórzu studnia. Znakomita lokalizacja – dom znajduje się w niezwykle cichej, spokojnej okolicy, z dala od zabudowań i drogi. Obok domu płynie mały strumyk, na działce znajduje się też staw. Miejsce idealne dla osób ceniących ciszę i spokój.

W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Głogów, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-952)

Kontakt:
e-mail: z.romanowski@wgn.pl
Tel. +48 533 306 812

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00