Domy na sprzedaż

na zdjęciu dom na sprzedaż w okolicy Głogowa, widok z ulicyDom na sprzedaż o powierzchni 160 m2 z 1929 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 139 m2, w okolicy Głogowa (woj. lubuskie) za cenę 450 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Dom klimatyczny, gruntownie wyremontowany, jednorodzinny na pięknej, w pełni zagospodarowanej działce. Dom nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Remont został ukończony w 2014 roku i obejmował dach (nowa dachówka, ocieplenie wełną mineralną), elewację zewnętrzną (tynk strukturalny), tynki i gładzie wewnętrzne, nowe instalacje, łazienki, podłogi.

Podział domu z uwzględnieniem kondygnacji:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– taras
– sypialnia
– łazienka
– hol
– kotłownia
– ganek
PIĘTRO 1:
– 2 sypialnie
– 2 garderoby
– hol
– łazienka
– kuchnia.

Dom ogrzewany jest piecem na opał stały. Dodatkowo w salonie znajduje się kominek a w 2014 r zostały założone panele solarne. Dom jest słoneczny i ciepły, front budynku znajduje się od strony południowej. Podłoga na parterze – panele, przechodzące w płytki, na piętrze – wycyklinowana podłoga drewniana. W łazience na parterze założono ogrzewanie podłogowe.

Przy domu znajdują się wyremontowane zabudowania gospodarcze o powierzchni ok 60 m2 i duży garaż dwustanowiskowy z bramą na pilota. Ogród jest w pełni zagospodarowany, piękny o każdej porze roku, obok zadaszonego tarasu grill i oczko wodne.

Dom stwarza możliwość zamieszkania dla rodziny dwupokoleniowej ceniącej spokój, ciszę, przestrzeń, kontakt z naturą. Dogodna lokalizacja, w pobliżu kościół, sklep, urząd gminy. Niegosławice znajdują się w niewielkiej odległości od Przemkowa, Szprotawy, Nowej Soli.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-739)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 533 306 813
e-mail: b.krupa@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00