Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok domu z boku i frontu

Do sprzedaży dom o powierzchni 130 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 937 m2, w okolicach Częstochowy (woj. śląskie) za cenę 250 000 zł. Działka z rzeką. Dom do remontu. Do składa się z 3 pokoi oraz nieużytkowego poddasza. Dom jest w całości podpiwniczony, posiada wszelkie niezbędne media (woda, prąd, gaz – w drodze).

Dodatkowo na ogrodzonej z trzech stron działce znajduje się murowana, zadbana stodoła o powierzchni ponad 70 m2 ((częściowo zbudowana z kamienia jurajskiego).

Dwa najmocniejsze punkty oferty to lokalizacja (spokojna okolica, niska zabudowa, lasy pełne grzybów) oraz urokliwa działka z licznymi nasadzeniami przez którą przepływa rzeka. Dom dla osób, które cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w pięknej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Nadto, istnieje możliwość dokupienia 2 ha gruntów z tyłu działki i powiększenia areału na cele rezydencjalne. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. (181-74)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 533 544 646
Tel. +48 602 431 680
e-mail: agmyz@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00