Domy na sprzedaż

widok od strony ogroduLuksusowy dom na sprzedaż o powierzchni 471 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 8 800 m2 w okolicach Częstochowy (woj. śląskie) za cenę 3 900 000 zł.

Rozkład pokoi:

PARTER:

salon

– kuchnia

– gabinet

– wc

– kotłownia

– pralnia

– suszarnia

– garaż

– basen

– sauna

PIĘTRO:

– 2 sypialnie

– wc

– sypialnia

– garderoba

– łazienka

Salon z panoramicznym oknem na zielony ogród. Jest on połączony z nowoczesną, industrialną kuchnią (stal, szkło, eleganckie proste formy szafek) stanowiąc otwartą przestrzeń o powierzchni 120 m2. Ważnym atutem oferowanej rezydencji jest przeszklony basen wraz z dużą sauną i natryskami. Basen o wymiarach 4m x 12m i głębokości 1,5m ma charakter przelewowy dzięki czemu uzyskuje się efekt przestronności. Jest on w pełni zautomatyzowany, posiada dodatkowe wyposażeniem takie jak: gejzer, przeciwprąd, system wentylacji oraz oświetleniem LED. Istnieje możliwość adaptacji poddasza na cele mieszkaniowe.

Dom wykończony najlepszymi materiałami, które podkreśla oświetlenie „Artemide”, nadające prestiżu.

Innym, dodatkowym komfortowym rozwiązaniem zastosowanym w rezydencji jest inteligentny, zintegrowany system nagłośnienia domu oraz zainstalowany system centralnego odkurzania. Okazała posiadłość położona jest na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej działce o szerokości 60m2. W tylnej części ogrodu znajduje się w pełni wyposażony, uroczy, drewniany domek letniskowy o powierzchni 60 m2. Zadbany ogród pełen jest roślin ozdobnych oraz drzew takich jak: dęby, jodły, cisy, wiązy, świerki, sosny oraz kosodrzewiny. Niezwykłą osobliwością działki są dwa oczka wodne z nadbudowanymi tarasami,które stanowią idealne miejsce do spędzania wolnego czasu w letnie, ciepłe wieczory. Dodatkowego uroku i wykwintności dodaje wybudowana, połączona z wodnymi oczkami niewielka rzeczka. Poza tym oferowana rezydencja posiada własne ujęcie wody(studnia głębinowa 40m), biologiczną oczyszczalnie ścieków, stację uzdatniania oraz odżelaziacz redukujący ponadnormatywne zawartości związku żelaza i manganu w wodzie. Powyższa oferta dedykowana jest do osób zamożnych ceniących sobie elegancję, luksus i prestiż. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. (181-88)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma

charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 533 544 646

Tel. +48 602 431 680

e-mail: agmyz@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00