Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu w okolicach Częstochowy do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 270 m2 (5 pokoi, 2 kondygnacje) z 2000 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 000 m2, w okolicach Częstochowy (woj. śląskie) za cenę 620 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Cena podlega negocjacjom.

Rozkład pomieszczeń w domu wygląda następująco: kuchnia + salon + 2 pokoje + łazienka + wc + przedpokój + pokój biurowy + + łazienka + przedpokój + pomieszczenie + kotłownia + pralnia + przedpokój + balkon + komórka lokatorska + garaż + taras.

Do najważniejszych zalet domu zaliczyć należy: cichą i spokojną okolicę oraz dobrą ekspozycję na strony świata. Dom ogrzewany na ekogroszek. Działka mieszkaniowo-usługowa. Wnętrza domu wykończone i zachowane w bardzo wysokim standardzie. Na podłogach w domu znajdują się płytki oraz panele. W cenę domu wliczona jest zabudowa kuchni i łazienki oraz wyposażenie siłowni. Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże alarmem oraz monitoring. Dom w doskonałej lokalizacji, w pobliżu terenów leśnych i rekreacyjnych.

Zakup lub najem domu przez Agencję WGN to: bezpieczeństwo transakcji, dobra cena, elastyczne podejście. Możesz skorzystać z: opieki prawnej przy transakcji, kupna bez prowizji, wsparcia wykwalifikowanych negocjatorów. (188-383)

Kontakt:
Tel. +48 34 368 03 84

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00