Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu w okolicy Bolesławca do sprzedażyDom na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie) za cenę 850 000 zł. Dom liczy 244 metrów kwadratowych powierzchni i wybudowany został w 2003 roku na działce o powierzchni 2 878 metrów kwadratowych. Dom idealny dla osób, które cenią sobie niezależność, ciszę i bliskość terenów zielonych, a zarazem doceniają bliskie sąsiedztwo miasta. Dom w zabudowie wolno stojącej, parterowy, z garażem, z poddaszem użytkowym, garażem 2-stanowiskowym i budynkiem gospodarczym.

Dom z altaną i sauną na działce. Dom posiada dwa niezależne wejścia (jedno z parteru, drugie z poddasza), co stwarza możliwość zamieszkiwania go przez dwie niezależne rodziny. Dom jest wzniesiony z porotermu 30 cm, ocieplony styropianem 14 cm kładzionym na zakładkę, wyciszony i w pełni odizolowany, konstrukcja dachu jest w całości pokryta deskami, na których rozłożona jest papa a następnie dach został pokryty dachówką IBF.

Dom z ogrzewaniem gazowym CO. Gazowo ogrzewana jest również woda. Koszt C.O. w sezonie letnim ok 200 zł/m-c, zaś zimowym ok. 450-500 zł/m-c. Jako ogrzewanie alternatywne służy kominek z rozprowadzeniem ciepła. W kuchni piec kaflowy z możliwością pieczenia np. chleba. Dom sprzedawany z wyposażeniem, drewniane meble i drzwi, meble firmy Dobrodzień. Podatek od nieruchomości 200 zł/rok.

Rozkład pokoi z podziałem na kondygnacje:
Na PARTERZE domu mamy: salon + kuchnię + jadalnię + gabinet + łazienkę + pomieszczenie gospodarcze + hol + klatkę schodową + wiatrołap + korytarz + garaż
Na PODDASZU domu mamy: sypialnię + pokój dziecka + sypialnię + pokój + 2 łazienki + salon + aneks kuchenny + hol.

Dom w dobrym standardzie wykończenia: podłogi w parkiecie, okna pvc, rolety zewnętrzne, podnoszone ręcznie i elektrycznie, glazura, terakota, tynki tradycyjne.

Dom ma wiele atutów, wśród których warto wymienić: ogromny potencjał domu gotowego do wprowadzenia dla dwóch rodzin i zabudowań gospodarczych oraz lokalizację (8 km od Bolesławca przy ulicy z bezpośrednim dojazdem do drogi krajowej 94 Legnica – Bolesławiec). W miejscowości znajdują się: sklepy spożywczo-przemysłowe, pizzeria, apteka, kościół, sala bankietowa, przedszkole, szkoła podstawowa. Kupujący nie płaci prowizji.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-6972)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 090 914

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00