Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok na dom do sprzedaży w okolicach BolesławcaDom do sprzedaży o powierzchni 333 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 3 511 m2, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 499 000 zł. Dom duży, komfortowy, wielorodzinny po kapitalnym remoncie i modernizacji.

Dom świetnie nadaje się zarówno dla wielopokoleniowej rodziny, jak i pod działalność gospodarczą, jak np. pensjonat. Na uwagę zasługuje nie tylko sama nieruchomość, ale również duża budowlana działka.

Rozkład pomieszczeń w domu z podziałem na kondygnacje:
w PIWNICY znajdują się:
– pomieszczenia gospodarcze
– kotłownia
na PARTERZE znajdują się:
– przedsionek
– korytarz
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka dla gości
– pokój
– pokój z garderobą
na PIĘTRZE znajdują się:
niezależne, wykończone mieszkanie:
– pokój
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– korytarz
Na PODDASZU znajduje się:
– pomieszczenie do dowolnej aranżacji

Dom posiada ponadto osobne wejście do trzech pomieszczeń do wykończenia (13,7 m2, 13,7 m2, 32,9 m2), które można przeznaczyć na dodatkowe pokoje lub też zaadoptować na mieszkanie, gdyż wszystkie instalacje oraz przyłącza są przygotowane.

Dom w wysokim standardzie wykończenia: okna pcv, nowa stolarka drzwiowa, wszystkie instalacje, dach, tynki, centralne ogrzewanie na piec wszystkopalny – nowe, brama metalowa na pilota. Podłogi wyłożone panelami oraz glazurą. Zabudowana kuchnia w cenie nieruchomości. Pozostałe zabytkowe i stylizowane meble do negocjacji. W jadalni umiejscowiono piec z oryginalnych kafli, który nie tylko daje ciepło, ale doskonale nadaje się do gotowania smacznych, zdrowych potraw z przydomowego ogródka.

Dom z pięknie zagospodarowaną działką – liczne nasadzenia zieleni, drzewek owocowych oraz kwiatów. Osobno wygospodarowany ogród warzywny. Duża działka daje dodatkowe możliwości budowlane.

Dom w korzystnej lokalizacji – blisko Bolesławca, a zarazem w miejscu spokojnym i zacisznym. Blisko sklep, komunikacja. Kupujący nie płaci prowizji.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-7173)

Kontakt:
Tel./fax: +48 75 732 61 15

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00