Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu na sprzedażDom na sprzedaż o powierzchni 100 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 564 m2, w okolicach bolesławca (woj. dolnośląskie) za cenę 190 000 zł. Możliwa zamiana na mieszkanie 3-pokojowe w samym Bolesławcu. Działka o ładnym, prostokątnym kształcie wraz z pomieszczeniem gospodarczym.

Dom wymaga częściowego remontu, aby podnieść komfort użytkowania, jednak nadaje się do zamieszkania nawet w obecnym stanie. Dom 1-piętrowy ze strychem i piwnicą. Połowa dachu została wymieniona, natomiast na pozostałe prace dachówka jest zakupiona.

Rozkład pokoi w domu:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– taras
– łazienka

Wszystkie media na działce. Dom jest bardzo ładnie położony, jedynie 4 km od Bolesławca, umiejscowiony na działce naprzeciw znanego hotelu, w którym można nie tylko skosztować dobrej kuchni ale także pojeździć konno czy skorzystać z innych form rekreacji. Ze względu na charakter zabudowy i oryginalne mury, niewątpliwym potencjałem jest również wykorzystanie domu na miejsca noclegowe lub też agroturystykę. Blisko przedszkole, autobus, sklep, nowy plac zabaw dla dzieci, boisko, kościół. Meble do negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-6446)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 75 732 6115
Tel. +48 533 277 426
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00