Domy na sprzedaż

015-5318-1Do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 120 m2 z 2015 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 929 m2, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie), w miejscowości Zebrzydowa za cenę 370 000 zł. Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja z pobliskimi miejscowościami to dodatkowe atuty niezwykle, atrakcyjnego i komfortowego domu na sprzedaż z poddaszem użytkowym i garażem w stanie deweloperskim, jaki mam przyjemność Państwu zaprezentować. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad kupnem domu w bliskiej odległości Bolesławca i Nowogrodźca, to nie możecie przeoczyć naszej oferty. Niepowtarzalny charakter domu uzyskany został dzięki najwyższej jakości materiałów i niezwykłej dbałości o szczegóły. Charakteryzuje się prostą i nowoczesną bryłą idealnie współgrającą z rozplanowanymi pomieszczeniami wewnątrz budynku.

Rozkład pokoi:

na PARTERZE znajdują się:

salon

– kuchnio-jadalnia

– taras

– przedsionek

– pokój

– łazienka

– komunikacja

– garaż

– kotłownia

na PODDASZU znajdują się:

– 3 pokoje

– garderoba

– komunikacja

– łazienka

Niezwykle efektywnie wykorzystane powierzchnie znajdują odbicie w zwartej i prostej w realizacji bryle budynku. Ściany konstrukcyjne gr. 25 cm murowane z pustaków ceramicznych poryzowanych, ocieplone warstwą styropianu EPS o grubości 15 cm. Ściany działowe o gr. 12 cm z pustaków ceramicznych. Więźba dachowa drewniana o ustroju płatowo-krokwiowym. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną w kolorze ceglastym. Schody dwubiegowe ażurowe drewniane.

Okna i drzwi balkonowe trzyszybowe z profilu PCV w kolorze jasny dąb, rolety zewnętrzne. Instalacja elektryczna zakończona gniazdkami i włącznikami, tynki gipsowe,

Energooszczędne ogrzewanie zasilane piecem na eko-groszek wraz z grzejnikami.

Garaż w bryle budynku z brama segmentową sterowana elektrycznie na pilota i wejściem z przedsionka domu. W cenie nieruchomości ogrodzenie posesji. Materiały zastosowane przy realizacji inwestycji spełniają wszystkie wymogi i najbardziej surowe normy obowiązujące w branży budowlanej. Budynek położony w malowniczej i spokojnej okolicy, bardzo dobrze skomunikowany z pobliskimi miejscowościami, a jednocześnie stanowiąca spokojną przystań z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-5318)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 732 61 15

Tel. +48 723 855 444

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00