Domy na sprzedaż

053-1389-1Do sprzedaży nowy dom o powierzchni 126 m2 z 2014 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 200 m2, w okolicy Tarnowa (woj. małopolskie) za cenę 410 000 zł. Dom gotowy do zamieszkania. Budynek został wykonany na podstawie projektu Granat z dokonanymi drobnymi zmianami.

Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco:

na PARTERZE znajdują się: salon + jadalnia + kuchnia + łazienka + kotłownia + garaż + taras

na PODDASZU znajdują się: 3 pokoje + łazienka + garderoba.

Z największego pokoju sypialnego wyjście bezpośrednio na balkon. Przejście przez garderobę do łazienki. Dom w całości wykończony. Wyposażony w stolarkę PCV. Na podłogach w pokojach panele, w pozostałej części domu glazura,gdzie wykonane jest ogrzewanie podłogowe. Kuchnia połączona z pokojem dziennym, umeblowana,zaopatrzona w sprzęt AGD (lodówka, piekarnik, mikrofala oraz płyta indukcyjna). Przy kuchni niewielka poręczna spiżarnia. Mniejsza łazienka na parterze wyposażona w kabinę prysznicową, większa łazienka na piętrze z narożną wanną. Łazienka na parterze sąsiaduje z kotłownią, z której przejście prowadzi do garażu jednostanowiskowego. W budynku wykonane wszystkie instalacje (prąd,gaz, C.O., wodno-kanalizacyjna, TV). Dom ogrzewany piecem dwu-funkcyjnym gazowym, oraz niezależnie nawiewy z kominka, mogącego w pełni zastąpić ogrzewanie gazowe. Dodatkowo budynek wyposażony w instalację alarmową. Dom położony jest na płaskiej działce. Parcela jest częściowo ogrodzona. W ogrodzeniu prąd,który umożliwia w późniejszym czasie montaż bramy z automatem. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada drugi dojazd drogą szutrową, równoległą do asfaltowej. W pobliżu domy jednorodzinne oraz las. Z posesji do centrum Tarnowa 15 km. Zapraszamy na prezentację. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. (053-1389)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 14 656 45 67

Tel. +48 795 895 400

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00