Domy na sprzedaż

146-731-1Do sprzedaży odremontowany dom o powierzchni 180 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 200 m2, w ok. Rawicza (woj. dolnośląskie) za cenę 490 000 zł. Dom otoczony zadbaną strefą zieleni z niewielkim oczkiem wodnym.

Rozkład powierzchni:

PARTER: salon + aneks kuchenny + 3 pokoje + kuchnia + taras + 2 łazienki + kotłownia

PODDASZE: salon + sypialnia + garderoba + łazienka.

W osobnej bryle garaż dwustanowiskowy. Budynek przeszedł generalny remont: ocieplenie, nowa elewacja, nowy dach (blacho-dachówka). W cenie nieruchomości częściowe umeblowanie. Ogrzewanie: CO węglowe. Okna PCV. Podłogi: panele/płytki. W pobliżu: – sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia, kościół, PKP, las, rzeka. Polecam. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. (146-731)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 723 820 102

e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00