Domy na sprzedaż

084-3766-4Na sprzedaż ładny, atrakcyjny dom o powierzchni 167 m2 z 2000 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 1 316 m2, w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie), w miejscowości Sulejów za cenę 360 000 zł. Dom w okazyjnej cenie sprzedaży. Nieruchomość położona na ścianie lasu w spokojnej dzielnicy Podklasztorze.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

PIWNICA:

– 4 wysokie pomieszczenia gospodarcze

– kotłownia

PARTER:

salon

– taras

– kuchnia

– jadalnia

– korytarz

– wc

– łazienka

– holl

PODDASZE:

– 3 osobne sypialnie

– 2 balkony

– hol

– pokój dzienny

– łazienka

Dodatkowo na terenie znajdują się dwa budynki gospodarczo mieszkalne. W salonie i jadalni na podłogach deski, w części komunikacyjnej, kuchni, holu, łazience: płytki. Na poddaszu w pokojach położono nowe panele w kolorze jasnym. Ściany w domu wykończone szeroką gamą materiałów, tj. drewnem, panelami, tapetą, cegłą. Wszystkie pomieszczenia w domu są widne i przestronne, o wymiarach pozwalających na ciekawą aranżację wnętrz. Dom ogrzewany jest w sposób tradycyjny, piec węglowy w podpiwniczeniu. Instalacja centralnego ogrzewania nowa, grzejniki wymienione, w salonie także sprawny kominek. Dom o ciekawym i przemyślanym projekcie architektonicznym, budowany metodą tradycyjną, w roku 2000, murowany, z zewnątrz, pokryty sidingiem, podmurówka z kamienia piaskowego, dach dwuspadowy, ocieplony, pokryty blachodachówką szwedzką. Wkoło domu podjazdy i ścieżki wyłożone są solidną kostką brukową. Cała działka pełna zieleni, obsadzona licznymi nasadzeniami z drzew i krzewów, w ogrodzie wkomponowano gustowne i stylowe greckie donice. Na działce także oczko wodne, z oryginalnymi rzeźbami wkoło. Solidne ogrodzenie, od frontu murowane, wykończone piaskowcem, od strony lasu ogrodzenie z siatki. Działka szeroka od ulicy około 45 metrów, głęboka na 33 metry. Media: wodociąg, prąd, kanalizacja. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych, lasów. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych działek. Możliwość odsprzedaży drugiej działki. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu, bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 Banków. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (084-3766)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 44 649 65 40

Tel. +48 508 337 295

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00