Domy na sprzedaż

020-7538-3Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 149,90 m2 z 2005 roku, w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 694 m2, w ok. Ostrowa Wielkopolskiego, w miejscowości Przygodzice za cenę 310 000 zł. Dom mieszkalny, jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– wc

– kotłownia

– garaż

PODDASZE:

– 3 pokoje

– łazienka.

Okna PCV, podłogi płytki, parkiet. Ogrzewanie c.o na gaz. Mur trój warstwowy z ociepleniem w środku wełną mineralną. Zewnętrzny tynk wymaga jeszcze tynku strukturalnego. Nieruchomość podłączona do pełnego uzbrojenia. Położenie korzystne, z dala od dużego ruchu na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. W cenie zabudowa kuchni. Miejscowość położona od miasta Ostrowa Wielkopolskiego ok. 6 km, ma połączenie autobusami miejskimi i PKS. W miejscowości przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, technikum, liceum, i filia szkoły wyższej. Sklepy, market DINO, siedziba gminy. Cena do niewielkiej negocjacji. Nieruchomość godna polecenia ze względu na cenę, położenie i wiek budynku. Zapraszam do oglądania. Kupujący nie płaci prowizji. WGN – tylko sprawdzone oferty. Zapewniamy pełną obsługę prawną, poprzez doradcę kredytowego pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. (020-7538)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 62 738 11 44

Tel. +48 691 356 618

e-mail: z.kaczmarek@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00