Domy na sprzedaż

015-2966-1Na sprzedaż ładny dom o powierzchni 120 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 1 300 m2, w ok. Bolesławca (woj. dolnośląskie), w miejscowości Kraśnik Dolny za cenę 465 000 zł. Miejsce z potencjałem i klimatem dla osób ceniących spokój i niezależność, doskonale zagospodarowane. Znakomita lokalizacja, z jednej strony z dala od wielkomiejskiego zgiełku ulic, zaś z drugiej – stąd do centrum Bolesławca dzięki doskonałemu połączeniu dojedziemy zaledwie w 10 minut.

Rozkład pomieszczeń:

PRZYZIEMIE:

– letnia kuchnia

– kotłownia

– spiżarnia

– pomieszczenia gospodarcze

– garaż

PARTER:

– ganek

– wiatrołap

salon

– taras

– kuchnia

– jadalnia

PIĘTRO:

– sypialnia

– garderoba

– 2 ustawne pokoje

– balkon

– łazienka

Standard wykończenia – podłogi wyłożone panelami oraz glazurą, schody wewnętrzne dębowe, ściany w tynkach gipsowych i panelach. Ogrzewanie centralne zasilane piecem wszystko palnym. Dom będzie idealnym miejscem na odpoczynek wśród zieleni i oczka wodnego po całodziennej pracy, idealny dla osób poszukujących spokoju i wytchnienia. Cena, ładnie zagospodarowany ogród, cisza oraz dogodna lokalizacja sprawiają, iż jest to oferta godna uwagi. Istnieje możliwość dokupienia działki za domem wraz z dużym garażem wolno stojącym. Kupujący nie płaci prowizji.

Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194. (015-2966)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 732 6115

Tel. +48 796 090 901

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00