Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony ogrodu na dom w Mysłowicach do sprzedażyDom do sprzedaży za 1 750 000 zł w Mysłowicach (woj. śląskie). Dom liczy 328,36 metra kwadratowego powierzchni, działka natomiast – 3 000 metrów kwadratowych. Dom dedykowany przede wszystkim właścicielom firm, kadrze managerskiej oraz przedstawicielom wolnych zawodów, którzy cenią zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do centrum oraz spędzanie czasu w pięknym ogrodzie. Cena do negocjacji. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Dom o niesłychanie eleganckiej bryle i komfortowym wnętrzu. Dom rodzinny zlokalizowany w bardzo bezpiecznej, spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dużo zieleni.
Dom składa się z następujących pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:
w PODPIWNICZENIU znajdują się: garaż + pralnia + kotłownia + pomieszczenia gospodarcze
na PARTERZE znajdują się: salon + sala jadalna + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + korytarz + garderoba + wc
na PIĘTRZE znajdują się: 3 sypialnie + 3 balkony + 2 łazienki i wc.

Znakomita lokalizacja – dom położony blisko lasów, ścieżek rowerowych, co z pewnością docenią osoby aktywne fizycznie, ceniące czyste powietrze oraz ciszę i spokój. Za dopłatą 120 000 zł możliwość zakupienia wyposażenia domu (wyposażenie kuchni w cenie sprzedaży).

Ten dom może być twój za 7 000 zł miesięcznie (z kredytem hipotecznym – czytaj niżej). Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (143-1136)

Kontakt:
Tel.: +48 784 554 364
e-mail: k.badan@wgn.pl

Comments are closed.

Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00