Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok na front domu do sprzedaży w MalborkuDom do sprzedaży o powierzchni 159 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) w zabudowie szeregowej posadowiony na działce o powierzchni 259 m2, w Malborku (woj. pomorskie) za cenę 475 000 zł. Dom dla najbardziej wymagających klientów, szukających wysokiego standardu życia.

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
PIWNICA domu:
– garaż
– pomieszczenie do zaaranżowania na saunę/jacuzzi/miejsce relaksu
– pokój do gry w bilard
PARTER domu:
– salon
– aneks kuchenny
– logia
– łazienka
– wc
PIĘTRO domu:
– 3 pokoje
– łazienka

Duża zaletą domu jest jego malownicza lokalizacja, w cichej, bezpiecznej okolicy. Dom ogrzewany gazowo za pomocą 2-funkcyjnego pieca. W części domu na ścianach stiuki, nawiązujące do antycznych technik dekorowania, nadają one wnętrzom niepowtarzalny charakter. Okna PCV, na zewnątrz żaluzje antywłamaniowe.

Dom nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli, jest niezwykle czysty, zadbany, ciepły i słoneczny. Atrakcyjna lokalizacja – dom znajduje się nieopodal placówek handlowo-usługowych, rekreacyjnych, przystanków zbiorowej komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Przy zakupie domu zapewniamy Państwu pełną, profesjonalną obsługę. Naszym atutem jest bezpieczeństwo i doświadczenie. Osoby zainteresowane zakupem domu zachęcam do oglądania.

Powyższa oferta sprzedaży domu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli domu i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. (128-2185)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00