Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w ŁańcucieDom do sprzedaży o powierzchni 167 m2 (3 pokoje, 3 kondygnacje) z 1955 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 981 m2, w Łańcucie (woj. podkarpackie) za cenę 215 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie pośrednika opłaca sprzedający. Dom znakomicie nadaje się dla osób, które szukają lokalizacji w centrum, ale jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy.

Dom skład się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– spiżarnia
– przedsionek
PODDASZE:
powierzchnia nieużytkowa

Dom nadaje się do remontu, choć wykonano w nim już niektóre prace remontowe, jak na przykładnowe przyłącze wodne i energii elektrycznej (na zewnątrz budynku), częściowa wymiana instalacji C.O. Ściany – tynk, glazura; podłogi – parkiet, wykładzina PCV, terakota. Okna – drewniane. Wystawa okien: północny-zachód, wschód. Drzwi zewnętrzne – drewniane. Dom do sprzedaży w pełni umeblowany i wyposażony (między innymi: sprzęt AGD (dwie lodówki, pralka, telewizor, szafy, stoły, krzesła).

Dom wraz ze znajdującym się w jego bryle garażem oraz warsztatem. Dom częściowo podpiwniczony. Dom w atrakcyjnej lokalizacji – blisko przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, delikatesy, banki, przychodnia zdrowia, apteki, lokale gastronomiczne, gabinety kosmetyczne, kościół. Rekreacja: park i zamek, kryta pływalnia, kąpielisko, hala sportowo- widowiskowa. (135-745)

Kontakt:
Tel. +48 17 858 12 92
Tel. +48 512 399 966

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00