Domy na sprzedaż

151-230-5Na sprzedaż przytulny dom o powierzchni 216 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 5 503 m2, w miejscowości Jelenia Góra (woj. dolnośląskie) za cenę 890 000 zł. Bardzo ustawny, ciepły zimą/chłodny latem, komfortowy dom.

Rozkład pomieszczeń:

– 6 pokoi

– 2 łazienki

– kuchnia

– piwnica

– weranda

– garaż.

Ściany o grubości ok. 50 cm zbudowane z pustaka betonowego od zewnątrz budynku, wełny mineralnej, pustaka ceramicznego i cegły od wnętrza budynku. Budynek częściowo podpiwniczony.

Na powierzchni ok. 50 m2 znajdują się: pralnia, kotłownia, spiżarnia, warsztat, wolne pomieszczenie do swobodnego wykorzystania. Media: woda miejska oraz własna studnia głębinowa z przebadaną wodą, która jest zdatna do picia, – prąd, siła, gaz, kanalizacja, internet, tv. Ogrzewanie: piec na eko-groszek firmy PEREKO (nadal w okresie gwarancji). W cenie sprzedaży znajdują się 4 tony eko-groszku, kominek norweski firmy JOTUL. Instalacja alarmowa. Instalacja odgromowa. W sąsiedztwie mieszkają osoby, które zajmują się hodowlą pomidorów, ziemniaków i kur na własne potrzeby, ale bardzo chętnie odsprzedadzą świeże, zdrowe jajka i niepryskane warzywa. W pobliżu znajduje się również staw, na którym można kupić lub samemu złowić ryby. Miło wiedzieć, że na świątecznym stole znajduje się karp z ekologicznej hodowli. W ogrodzie rosną poza drzewami iglastymi również drzewa owocowe. W pobliżu znajduje się ścieżka rowerowa i jednocześnie szlak turystyczny do schroniska Szwajcarka. Dom znajduje się w I strefie komunikacji miejskiej miasta jelenia góra. Dojazd do miasta linią nr 2. W cenie sprzedaży znajdują się wszystkie meble oraz urządzenia domowe jak również: meble ogrodowe, 2 kosiarki spalinowe, kosiarka elektryczna, ciągnik do koszenia trawy firmy STIGA. Cena nowego urządzenia to ok. 10 000 zł – kompresor. Działka jako ziemia rolna – 0 podatku od gruntu. Podatek od nieruchomości w wysokości 693 zł/rok. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty kredytu przy zakupie tej i innych nieruchomości, jak również skorzystanie z naszej oferty kredytowej wtedy gdy nie kupujecie państwo nieruchomości za naszym pośrednictwem. Pomagamy również w uzyskaniu kredytu na budowę lub remont nieruchomości. Za zakup tej i innych nieruchomości za naszym pośrednictwem kupujący nie płaci prowizji. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. (151-230)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 75 444 44

Tel. +48 793 911 209

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00