Domy na sprzedaż

037-1790-1Na sprzedaż ładny dom o powierzchni 140 m2 z 1979 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 460 m2, na spokojnym osiedlu Cegielnia, w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 359 000 zł. Ściany ocieplone styropianem 10 cm oraz 12 cm , na dachu papa termozgrzewalna. W ostatnich latach z prac zewnętrznych wykonano również elewację domu, zamontowano nowe orynnowanie oraz wyłożono schody płytkami. Wjazd do garażu, wejście do domu oraz chodniki wokół nieruchomości zostały wyłożone kostką brukową. Wszystkie okna wymienione na PCV. Piętrowy dom o ciekawym rozmieszczeniu pomieszczeń składa się z części przyziemnej oraz I piętra.

Rozkład pomieszczeń:

KONDYGNACJA 1:

salon

– pokój

– łazienka

– kuchnia

– kotłownia

– pralnia

– 2 przedpokoje

– garaż

– skrytka pod schodami

KONDYGNACJA 2:

– weranda

– spiżarnia

– 4 pokoje

– balkon

– taras

– kuchnia

– przedpokój

– łazienka

– wc.

Z tyłu domu znajduje się również wejście do pomieszczenia na drewno lub węgiel. Ogrzewanie C.O węglowe. Wszystkie dostępna media: prąd, siła, woda, gaz, kanalizacja. Bardzo dobra lokalizacja na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych z szybkim dostępem do niezbędnej infrastruktury! Nieruchomość wolna od zaraz. Klucze w biurze. Oferta na wyłączność. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie o pow. 50 m2 na I lub II piętrze. Zapraszamy na prezentację. Dla zdecydowanego klienta cena podlega negocjacji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. (037-1790)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 660 511 590

e-mail: m.wiezowski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00