Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w InowrocławiuDom na sprzedaż o powierzchni 120 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 400 m2, w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie) za 392 000 zł.

Rozkład pokoi:
PARTER:
– salon
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– korytarz
– weranda:
PIĘTRO 1:
– 3 pokoje
– balkon
– łazienka
– korytarz
– taras.

Dom po wymianie elewacji w 2014 roku. Ściany ocieplone styropianem. Na dachu ocieplenie styropianem z papą termozgrzewalną. Wszystkie okna zostały wymienione na PCV. Ogrzewanie gazowe (nowy piec kondensacyjny). W domu została zamontowana stacja uzdatniania wody oraz instalacja alarmowa. Dom jest całkowicie podpiwniczony. Na działce znajduje się garaż przylegający do budynku domu oraz drewniana altana. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Dom do sprzedaży, ale też z możliwością zamiany na dwa mieszkania; pierwsze o powierzchni ok. 48 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Rąbin (I lub II piętro) oraz drugie o powierzchni 40 m2 niekoniecznie w nowym budownictwie.

Wyłączność! oferta dostępna tylko w naszym biurze. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. (037-2083)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 660 511 590
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00